O Stowarzyszeniu Negocjatorów Biznesu

Naszym celem jest:

1. Doskonalić warsztat negocjacyjny Członków Stowarzyszenia

2. Promować profesjonalny wizerunek Członków-Negocjatorów w świecie biznesu

Jak będziemy realizować powyższe cele?

AD. 1:

• Spotykamy się. Nie znaleźliśmy jeszcze żadnego realnie działającego stowarzyszenia negocjacyjnego, a my chcemy naprawdę coś robić. A zatem - spotykamy się raz na pół roku na całodzienny zjazd.
  • Na spotkaniach opowiadamy sobie najciekawsze doświadczenia negocjacyjne i radzimy się, jak można by było w nich najlepiej negocjować.
  • Wybrane sytuacje negocjacyjne ćwiczymy na gorących krzesłach, rejestrujemy na video, analizujemy, dyskutujemy, wyciągamy wnioski. Trenujemy na poziomie mistrza.
  • Zapraszamy gości z biznesu, negocjatorów zagranicznych/ekspatów, by rozwijać się także w negocjacjach międzykulturowych.

AD. 2:

• Udzielamy się mediach
  • Świetnie pozycjonujemy naszą stronę w google
  • Każdy Członek ma możliwość promowania się na naszej stronie poprzez tworzenie treści podpisanej własnym nazwiskiem, np artykułów, materiałów video

Masz ochotę rozwinąć swój warsztat negocjacyjny, dowiedzieć się czegoś nowego spędzając czas w miłej atmosferze i w dodatku podnieść swoją wartość rynkową jako pracownika?

Dołącz do nas! >>