Patron stowarzyszenia

Patronem naszego stowarzyszenia jest firma 4GROW, która specjalizuje się w szkoleniach, coachingu oraz doradztwie z zakresu HR.  Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności negocjatorskie możesz skorzystać z ich szkolenia Negocjacje zaawansowane - handlowe, zakupowe i biznesowe. Zapraszamy :)

Kilka słów o naszym patronie:

Firma 4GROW powstała w 2010 roku pod wpływem inspiracji coachingiem ICC i dlatego filozofia ICC jest ich fundamentem: wierzą, że każdy z nas kształtuje swoje życie i jest za nie odpowiedzialny. Wierzą też, że każdy wybiera takie działania, myśli, uczucia, przekonania i wartości, które przynoszą mu korzyści nawet, jeśli innym wydają się bezsensowne. Z tych przekonań wypływa dla nich jeden ważny wniosek – każdy ma zasoby, by zmienić swoje życie w dowolny sposób, a oni w tym pomagają.